Japānā aizvadīti tūrisma semināri “Baltic Road Show”

21.07.2016. 17:24

No 19. līdz 21. jūlijam trīs lielākajās Japānas pilsētās – Tokijā, Osakā un Fukuokā – norisinājās tūrisma semināri Baltic Road Show, kuros bija aicināti piedalīties japāņu tūrisma operatori un masu mediju pārstāvji. Interesentiem tika prezentētas tūrisma iespējas Baltijas valstīs un sniegta plaša informācija par dažādu ceļojumu maršrutu organizēšanas iespējām katrā Baltijas valstī.

Pasākums tiek rīkots sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (LIAA), aģentūras Tūrisma attīstības departamenta pārstāvi Japānā Šigejoši Noto (Shigeyoshi Noto), “Enterprise Estonia”, Lietuvas valsts tūrisma aģentūru un lidsabiedrību Finnair.

Tūrisma nozare ir viena no perspektīvākajām Latvijas un Japānas sadarbības jomām, ko aktīvi atbalsta arī Latvijas vēstniecība Japānā. Japāņu tūristu skaits, kas izvēlas apmeklēt Latviju, stabili pieaug. 2015. gadā Latviju apmeklēja 21 575 japāņu tūristi, kas ir par 38,2% vairāk nekā 2014. gadā.

Latvijas vēstniecība Japānā kopā ar LIAA Tūrisma attīstības departamenta pārstāvi Japānā Šigejoši Noto regulāri rīko tūrismam veltītus seminārus vēstniecībā, kā arī katru gadu piedalās JATA (Japan Association of Travel agents) pasaules tūrisma kongresā un tūrisma izstādē – svarīgākajā Japānas tūrisma nozares gada notikumā –, tādējādi sniedzot lielisku iespēju piesaistīt Japānas tūristus arī Latvijai.

Semināri Baltic Road Show notika jau otro gadu pēc kārtas, un tajos piedalījās vairāk nekā 200 nozares uzņēmumu un masu mediju pārstāvji.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Japānā
37-11 Kamiyama-cho, Shibuya-ku, Tokija, 150-0047, Japāna
Tālrunis: +81 3 3467 6888
Fakss: +81 3 3467 6897
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

icon-facebook   icon-flickr  twtr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā