Latvijas vēstniecībā Japānā notiek Elīnas Dobeles jaunās apavu kolekcijas «Dancing Marchers» prezentācija

02.05.2016. 17:59

2. maijā Latvijas vēstniecībā Japānā sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras pārstāvniecību tika organizēts kurpju arhitektes Elīnas Dobeles jaunās apavu kolekcijas prezentācijas pasākums.

Pasākumu atklāja Latvijas vēstnieks Japānā Normans Penke, kurš savā uzrunā uzsvēra iespējas, kas paveras unikāliem un kvalitatīviem Latvijas produktiem Japānas tirgū.

Pazīstamā dizainere Elīna Dobele stāstīja par to, kā laika gaitā ir veidojusies dziļa interese par Japānu, un iepazīstināja klātesošos ar jaunās rudens/ziemas 2016./2017. apavu kolekcijas «Dancing Marchers» tapšanu.

Elīna Dobele radīja pirmo dizaina apavu zīmolu Baltijas valstīs 2010. gadā, un tieši Japāna bija pirmā ELĪNA DOBELE zīmola eksporta valsts, kur apavi vairākos konceptuālās modes veikalos jau tiek tirgoti kopš 2011. gada.

Pasākums tika plaši apmeklēts un izraisīja lielu apmeklētāju interesi. Prezentācijā tika aicināti piedalīties masu mediju un modes industrijas pārstāvji, modes blogeri un ādas izstrādājumu iepircēji no dažādiem Japānas universālveikalu tīkliem.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Japānā
37-11 Kamiyama-cho, Shibuya-ku, Tokija, 150-0047, Japāna
Tālrunis: +81 3 3467 6888
Fakss: +81 3 3467 6897
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

icon-facebook   icon-flickr  twtr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā