Tokijas prestižākajā universālveikalā atklāts Latvijas preču stends

12.11.2015. 16:25

No 11. līdz 17. novembrim Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) pārstāvniecība Japānā sadarbībā ar vēstniecību Tokijā un uzņēmumu Isetan Mitsukoshi Ltd. organizē Latvijas preču prezentāciju vadošajā Japānas universālveikalā Isetan Shinjuku Department Store.

Pasākuma atklāšanā 11. novembrī piedalījās vēstnieks Japānā Normans Penke. Sarunā ar universālveikala ģenerāldirektoru Masaaki Takano vēstnieks ļoti atzinīgi novērtēja šī gada koncepcijas izcilo izpildījumu, kā arī izvēlēto Latvijas zīmolu dažādību un kvalitāti. M. Takano no savas puses pateicās par līdzšinējo sadarbību un piedāvāja sadarbību ar Latviju attīstīt arī turpmāk, jo par vienu no galvenajām misijām veikalsuzskata ne tikai vislabākās kvalitātes produktu un pakalpojumu piedāvājumu, bet arī klientu izglītošanu un iepazīstināšanu ar dažādu valstu kultūru un tradīcijām.

Latvijas stends izstādīts, īstenojot universālveikala koncepciju World Compass, lai iepazīstinātu apmeklētājus ar dažādu valstu kultūru un dzīves stilu. Tajā aplūkojami Latvijas apģērbu, modes aksesuāru un interjera preču zīmoli, kas tika atlasīti sadarbībā ar veikala Isetan vadošajiem iepircējiem, kuri augstu novērtēja Latvijas ražojumu augsto kvalitāti un dabīgos izejmateriālus.

Šogad stendā izstādīti vairāki apģērbu un interjera zīmoli – One Wolf, Riga Chair, Maffam Freeform, Studio Naturals, Ars Tela, Munio Candela, Anna Kilpe, HUGU, Verba. Tāpat  apskatāma latviešu amatnieku izstrādājumu kolekcija, ko pārstāv japāņu aģenti Jodžiro Kavašima (Riga Collection) un Akiko Mizoguči (Subaru).

Dizainu Latvijas stenda noformējumam ir izstrādājis slavenais japāņu arhitekts Fumihiko Sano (Studio Phenomenon), kurš, savienojot divu veida materiālus – koku un spoguļus –, centies atspoguļot Latvijas tradicionālā un modernā dizaina sinerģiju. 

Līdztekus Francijai, Lielbritānijai, Somijai un Zviedrijai, Latvija ir vienīgā Baltijas valsts, kurai izveidojusies veiksmīga sadarbība ar veikalu Isetan. Latvijas preču prezentācijas šajā veikalā notiek jau trešo gadu pēc kārtas.

Prestižajā universālveikalā ieplānoti vēl vairāki Latvijai veltīti pasākumi, tostarp 15. novembrī uzstāsies Japānā dzīvojošā latviešu dziedātāja Una Ulla (Una Volkova) kopā ar japāņu mūziķi Akiko Mizoguči. Tāpat notiks japāņu modes žurnāla “HERS” žurnālistes Motoko Saito sarunu šovs. Žurnāla pārstāvji šogad apmeklēja Latviju un plaši atspoguļoja vizīti izdevuma septembra un novembra numuros.

Vienlaikus no 14. līdz 17. novembrim Isetan Kitchen stage apmeklētājiem būs iespējams baudīt Latvijas šefpavāra Jāņa Zvirbuļa gatavotus latviešu ēdienus.

Isetan Shinjuku Department Store ir Japānas prestižākais universālveikals un modes tendenču noteicējs, kuru dienā apmeklē no 60 000 līdz 100 000 cilvēku, un tā gada apgrozījums sasniedz 2,6 miljardi ASV dolāru.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Japānā
37-11 Kamiyama-cho, Shibuya-ku, Tokija, 150-0047, Japāna
Tālrunis: +81 3 3467 6888
Fakss: +81 3 3467 6897
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

icon-facebook   icon-flickr  twtr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā