Nagojā norisinās „Latvijas dizaina dienas”

21.10.2015. 12:31

No 20. līdz 26. oktobrim premium klases automobiļu Lexus Hoshigaoka izstāžu zālē Japānas pilsētā Nagojā jau otro reizi norisinājās „Latvijas dizaina dienas” (Latvia Design Days).

Atklājot pasākumu, vēstnieks Japānā Normans Penke klātesošos iepazīstināja ar Latvijas kultūru un mākslas tradīcijām, moderno dizainu un aicināja pilnveidot Latvijas sadarbību ar Aiči (Aichi) prefektūru un tās centru Nagoju.

“Latvijas dizaina dienās” apmeklētājiem ir iespēja iepazīt tādu Latvijas zīmolu kā Anna Kilpe, HUGU, Studija Naturals, Riga Chair, Ars Tela, Pompidoo, an&angel izstrādājumus. Apskatāmas arī Arta Nīmaņa veidotās stikla skulptūras un rotkaļa Jāņa Jēkabsona rotas, kas darinātas no dzintara un mamuta kaula.

Pasākumu apmeklēja mediju, tirdzniecības centru pārstāvji, kā arī izstāžu zāles VIP klienti. Pieņemšanas laikā viesiem bija iespēja degustēt Latvijā ražotos pārtikas produktus – rupjmaizi, "Trikāta" sierus, šokolādi “NelleUlla”, kaviāru „Mottra” un „Rīgas balzama” produkciju. Ar latviešu dziesmām klātesošos priecēja un iepazīstināja Japānā dzīvojošā latviešu dziedātāja Una Ulla (Una Volkova).

Minēto pasākumu organizēja Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra sadarbībā ar Latvijas vēstniecību Japānā un Lexus Hoshigaoka izstāžu zāli Nagojā.

Sadarbība ar Lexus Hoshigaoka izstāžu zāli Nagojā tika aizsākta 2013. gadā, kad no 29. maija līdz 2. jūnijam pirmo reizi tika organizētas “Latvijas dizaina dienas”. 2014. gadā savukārt salona īpašnieki organizēja braucienu uz Latviju, kurā piedalījās vairāk nekā 20 salona klienti – Nagojas vadošie uzņēmumi.

Izstāžu zāle Lexus Hoshigaoka pieder Nagojas vadošajai uzņēmumu grupai Kirix Group, un tā ir pirmajā vietā Japānā, ņemot vērā apgrozījumu un klientu apmierinātības indeksu.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Japānā
37-11 Kamiyama-cho, Shibuya-ku, Tokija, 150-0047, Japāna
Tālrunis: +81 3 3467 6888
Fakss: +81 3 3467 6897
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

icon-facebook   icon-flickr  twtr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā