Latvijas vēstniecībā Japānā notiek tūrisma seminārs

26.06.2015. 15:10

26. jūnijā vēstniecība sadarbībā ar Latvijas Tūrisma attīstības valsts aģentūras (TAVA) pārstāvi Japānā Šigejoši Noto (Shigeyoshi Noto) un fotogrāfu Uģi Nasteviču rīkoja tūrisma semināru, kurā piedalījās ap 50 japāņu tūrisma operatoru un masu mediju pārstāvju.

Atklājot pasākumu, vēstnieks Normans Penke iepazīstināja klātesošos ar Latvijas unikālo kultūrvēsturisko mantojumu, skaidroja Eiropas Savienības Padomē prezidējošās valsts lomu un stāstīja par paveikto Latvijas prezidentūras laikā. 

TAVA pārstāvis Japānā Š. Noto informēja par dažādu ceļojumu maršrutu organizēšanas iespējām Latvijā un potenciālajiem sadarbības partneriem. Savukārt Uģis Nastevičs iepazīstināja semināra dalībniekus ar latviešu tautas dzīvesziņu, dainām un vēsturi. Pasākuma viesi varēja aplūkot viņa sagatavoto fotoizstādi par Latviju, kurā bija attēlota gan Latvijas krāšņā daba, gan arī iemūžināti spilgtākie dziesmu svētku mirkļi.

Tūrisma nozare ir viena no perspektīvākajām Latvijas un Japānas sadarbības jomām, ko aktīvi atbalsta arī Latvijas vēstniecība Japānā.  Vēstniecība kopā ar TAVA pārstāvi Šigejoši Noto regulāri rīko tūrismam veltītus seminārus kā savās telpās, tā arī katru gadu piedalās Japānas Tūrisma aģentūru apvienības (Japan Association of Travel Agents, JATA) pasaules tūrisma kongresā un tūrisma izstādē, kas ir svarīgākais Japānas tūrisma nozares gada notikums, pulcējot vairākus simtus vietējo un ārzemju tūrisma nozares pārstāvju, sniedzot lielisku iespēju piesaistīt Japānas tūristus arī Latvijai.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Japānā
37-11 Kamiyama-cho, Shibuya-ku, Tokija, 150-0047, Japāna
Tālrunis: +81 3 3467 6888
Fakss: +81 3 3467 6897
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

icon-facebook   icon-flickr  twtr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā