Latvijas vēstnieks Japānā atklāj „Riga Chair” veltītu semināru

13.04.2015. 15:55

13. aprīlī Latvijas vēstniecībā Japānā notika seminārs par Latvijā ražotajām Riga Chair mēbelēm, kuru vadīja uzņēmuma SIA „Rīgas krēslu fabrika” valdes priekšsēdētājs Aldis Circenis.

Semināru atklāja Latvijas vēstnieks Japānā Normans Penke, kurš savā uzrunā uzsvēra Latvijā ražoto mēbeļu augsto kvalitāti un interesanto dizainu. Japānā, kur tiek augstu vērtēts skandināvu dizains, pircēji izrāda aizvien lielāku interesi par jauniem piedāvājumiem, sniedzot teicamas iespējas arī Latvijas ražotājiem atrast savu nišu Japānas tirgū.

Aldis Circenis iepazīstināja pasākuma dalībniekus ar saplākšņa mēbeļu ražošanas specifiku, dizainu un iespējām. Riga Chair  produkcija ir ieguvusi tādas balvas kā Red Dot Design Award, IF Design Award un German Design Award-Special Mention.

Riga Chair produkcija būs apskatāma arī Latvijas Dizaina dienās, kas notiks no 13. līdz 20. maijam Tokijā galerijā Athalie un kuru organizēs Latvijas vēstniecība sadarbībā ar LIAA pārstāvniecību Japānā. Minētajā pasākumā vienkopus tiks prezentēta gan Latvija kā valsts un tūrisma galamērķis, gan arī tās dizaina preču eksporta nozare, kuru ar saviem darbiem pārstāvēs vairāki uzņēmumi, tostarp an&angel, Studio Natural, Pompidoo, Ars Tela, Riga Chair, Chudy&Grase un citi. Latvijas Dizaina dienu laikā tiks organizēta „Galerijas Putti” piedāvātā Latvijas vadošo mākslinieku darināto dzintara rotu izstāde.

Seminārā tika aicināti piedalīties masu mediju pārstāvji un profesionālie preču iepircēji no dažādiem Japānas universālveikaliem un interjera dizaina veikaliem, lai pārrunātu iespējamo sadarbību.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Japānā
37-11 Kamiyama-cho, Shibuya-ku, Tokija, 150-0047, Japāna
Tālrunis: +81 3 3467 6888
Fakss: +81 3 3467 6897
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

icon-facebook   icon-flickr  twtr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā