Latvijas vēstniecībā Japānā iepazīstina ar Latvijā ražotu produkciju

13.04.2015. 15:52

13. aprīlī Latvijas vēstniecībā Japānā notika uzņēmuma SIA „Kroņstrauts” ražotā ābolu sidra „Sabiles sidrs” prezentācijas pasākums, kuru vadīja uzņēmuma direktore Baiba Circene.

Semināru atklāja Latvijas vēstnieks Japānā Normans Penke, kurš savā uzrunā uzsvēra iespējas, kas paveras kvalitatīviem Latvijas produktiem Japānas tirgū. Baiba Circene iepazīstināja ar „Sabiles sidra” ražošanas tehnoloģijām un augstvērtīgajām izejvielām, kas piešķir šim dzērienam īpašu garšu.

Pasākumā piedalīties tika aicināti pārtikas preču importētāji, preču iepircēji no dažādiem Japānas universālveikalu tīkliem, kā arī masu mediju pārstāvji.

Prezentācijas laikā atzinīgi tika novērtēta „Sabiles sidra” kvalitāte un pasākuma dalībnieki, kas nodarbojas ar pārtikas preču un dzērienu importu no dažādām ES valstīm, pauda neviltotu interesi par šīs produkcijas iespējamo tirdzniecības uzsākšanu Japānā.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Japānā
37-11 Kamiyama-cho, Shibuya-ku, Tokija, 150-0047, Japāna
Tālrunis: +81 3 3467 6888
Fakss: +81 3 3467 6897
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

icon-facebook   icon-flickr  twtr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā