Tokijā svin Latvijas Republikas starptautiskās atzīšanas de iure gadadienu

26.01.2015. 14:51

26. janvārī Latvijas vēstnieks Japānā Normans Penke vēstniecības telpās rīkoja pieņemšanu par godu Latvijas Republikas starptautiskās atzīšanas de iure 94. gadadienai un Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības Padomē atklāšanai.

Pasākuma atklāšanā vēstnieks N. Penke iepazīstināja klātesošos ar Latvijas Republikas dibināšanas un starptautiskās atzīšanas de iure vēsturi. Vēstnieks iepazīstināja klātesošos arī ar Latvijas prezidentūras prioritātēm Eiropas Savienības Padomē. Vēstnieks akcentēja prezidentūras nozīmi un izaicinājumus, īpaši uzsverot nepieciešamību katram šajā savstarpēji saistītajā pasaulē dot savu ieguldījumu miera procesu veicināšanā. „Neatkarīgi no mūsu esamības vietas, mēs esam savstarpēji saistīti un atbildīgi, lai miers, nevis agresija ir vienojošais labklājības pamats”.

Uz pieņemšanu tika aicināti Japānas valdības, valsts iestāžu, diplomātiskā korpusa pārstāvji, politisko, kultūras, ekonomikas un sabiedrisko aprindu darbinieki, kā arī Japānā dzīvojošie Latvijas valstspiederīgie.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Japānā
37-11 Kamiyama-cho, Shibuya-ku, Tokija, 150-0047, Japāna
Tālrunis: +81 3 3467 6888
Fakss: +81 3 3467 6897
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

icon-facebook   icon-flickr  twtr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā