Tokijā diskutē par ekonomiskās sadarbības paplašināšanas iespējām

12.12.2014. 19:26

12. decembrī Latvijas vēstniecībā sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras pārstāvniecību Japānā tika organizēta diskusija par ekonomiskās sadarbības paplašināšanas iespējām. Diskusijas laikā tika pārrunāta iespēja dibināt Latvijas Tirdzniecības kameru Japānā, kas apvienotu Japānas un Latvijas uzņēmumus, veicinātu jaunas biznesa iespējas un Latvijas vārda atpazīstamību Japānā.

Pasākuma atklāšanā vēstnieks Normans Penke pateicās ilggadējiem Latvijas uzņēmumu partneriem par sadarbību un aicināja apvienot spēkus jaunu biznesa iespēju attīstīšanai, kā arī turpmāk aktīvi atbalstīt Latvijas vārda popularizēšanu Japānā.

Diskusijā tika aicināti piedalīties pārstāvji no uzņēmumiem, kuriem jau ir izveidojusies ilgstoša un stabila sadarbība ar Latviju, gan arī potenciālie investori, kā arī sadarbības partneri transporta, loģistikas, kokrūpniecības, IT, farmācijas, finanšu un citās nozaru jomās.


Latvijas Republikas vēstniecība Japānā
37-11 Kamiyama-cho, Shibuya-ku, Tokyo, 150-0047, Japan
Tālrunis: (81) 3 3467 6888
Fakss: (81) 3 3467 6897
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.