Latvijas vēstniecībā Japānā notiek iepazīstināšana ar „Studio Natural”

04.12.2014. 20:09

4. decembrī Latvijas vēstniecībā Japānā notika iepazīstināšana ar „Studio Natural” izstrādājumiem. Studijas vadītāja tekstilmāksliniece Laima Kaugure informēja par uzņēmuma produkciju. Viņa iepazīstināja klātesošos arī ar linu audzēšanas un audumu izgatavošanas tradīcijām Latvijā, kā arī pasaulē.

Atklājot pasākumu, Latvijas vēstnieks Japānā Normans Penke pauda cerību, ka „Studio Natural” izgatavotie unikālie linu audumi piesaistīs stabilu un ilgstošu japāņu tekstila dizaina nozares profesionāļu interesi. „Studio Natural” produkcija Japānā saņēmusi augstu tekstila nozares profesionāļu vērtējumu, īpaši izceļot šo izstrādājumu izcilo kvalitāti, novatorisko dizainu, krāsu tonalitāti un dabīgās izejvielas.

Prezentācijas pasākumā tika aicināti piedalīties tekstila dizaina nozares profesionāļi, interjera dizaineri, arhitekti, interjera dizaina veikalu iepircēji, Japānas Tradicionālā apģērba izplatības veicināšanas fonda pārstāvji (The Cultural Fondation for Promoting National Costume of Japan) un citi interesenti.


Latvijas Republikas vēstniecība Japānā
37-11 Kamiyama-cho, Shibuya-ku, Tokyo, 150-0047, Japan
Tālrunis: (81) 3 3467 6888
Fakss: (81) 3 3467 6897
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.