Tokijā tiek svinēta Latvijas Republikas Proklamēšanas 96. gadadiena

19.11.2014. 19:51

19. novembrī Latvijas vēstnieks Japānā Normans Penke vēstniecībā rīkoja pieņemšanu par godu Latvijas Republikas Proklamēšanas 96. gadadienai. Uz pieņemšanu tika aicināti Japānas - Latvijas Mūzikas asociācijas, Latvijas - Kansai draudzības biedrības biedri, Japānas valdības, valsts iestāžu, parlamenta, Tokijā akreditētā diplomātiskā korpusa pārstāvji, kā arī politisko, kultūras, ekonomikas un sabiedrisko aprindu darbinieki. Uz svinībām bija lūgti arī Japānā dzīvojošie Latvijas diasporas pārstāvji. Pieņemšanu apmeklēja arī slavenā japāņu dziedātāja Kato Tokiko (Kato Tokiko), kas nākamgad plāno koncertēt Latvijā. Kato Tokiko karjera un popularitāte aizsākās izpildot Raimonda Paula dziesmu „Dāvāja māriņa” japāņu valodā.

Pasākuma laikā vēstniecības viesiem bija iespēja nobaudīt Latvijas ēdienus, tai skaitā rupjmaizi, SIA „Sierštelles” ražoto sieru, kā arī Latvijā ražotos dzērienus – Rīgas melno balzamu un Sabiles sidru.


Latvijas Republikas vēstniecība Japānā
37-11 Kamiyama-cho, Shibuya-ku, Tokyo, 150-0047, Japan
Tālrunis: (81) 3 3467 6888
Fakss: (81) 3 3467 6897
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.