Vēstniece Elita Gavele tiekas ar skolniecēm projekta “Ambassador for the Day” ietvaros

05.03.2020. 14:18

2020. gada 5. martā Latvijas vēstniecības telpās Telavivā vēstniece Elita Gavele tikās ar divām devītās klases skolniecēm - Shaniju Ichaki un Danielu Mordehajevu no Lodas pilsētas pamatskolas, kurā abas meitenes mācās. Tikšanās notika Izraēlas Ārlietu ministrijas iniciētā projekta “Ambassador for a Day” ietvaros, kas tiek realizēts sadarbībā ar NAAMAT (strādājošo un brīvprātīgo sieviešu organizācija) Izraēlas skolu tīklu un šogad veltīts starptautiskajai sieviešu dienai - 8. Martam.

Viesošanās laikā vēstniecībā skolniecēm bija iespēja virtuāli iepazīties ar Latviju, Rīgu un Jūrmalu, kā arī prezentācijām par Latvijas vēsturi un sieviešu tiesībām Latvijā. Sarunā ar vēstnieci viņas uzzināja par vēstnieces darba pieredzi Izraēlā, galvenajiem uzdevumiem un lielākajiem izaicinājumiem. Skolniecēm tika noorganizēta arī tikšanās ar Latvijas un Igaunijas ebreju asociācijas vadītāju Eli Valku, kurš izstāstīja par Asociācijas darbu un uzdevumiem, kā arī pastāstīja par savu darbību veicinot un atbalstot imigrāciju no bij. padomju savienības uz Izraēlu. 
Šis bija pirmais Ārlietu ministrijas un NAAMAT organizētais projekts un projektā piedalījās vairāki desmiti vēstnieku.

Foto: Latvijas vēstniecība Izraēlā

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Izraēlā
Adrese: 2 Rehov Weizman, Amot Investments Tower,
15th Floor, Telaviva 6423902, Izraēla.
Telefons: +972 3 777 58 00
Fakss: +972 3 695 31 01
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr icon facebook icon-flickr 

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā