Tūrisma pasākums "WELCOME TO LATVIA" Telavivā reklamē Latviju kā klasiskās mūzikas mīļotāju galamērķi

11.02.2020. 12:22

2020. gada 10. februārī - 26. Starptautiskās tūrisma izstādes IMTM2020 priekšvakarā - Latvijas vēstnieces Izraēlā Elitas Gaveles rezidencē Telavivā notika Tūrisma pasākums “WELCOME TO LATVIA – the top summer holiday destination for culture lovers!”

Latvijas vēstniecība Izraēlas valstī ciešā sadarbībā ar Latvijas lidsabiedrību airBaltic un Rīgas pilsētas tūrisma aģentūru LIVE RIGA rīkoja plašu pasākumu tūrisma operatoriem un Izraēlas žurnālistiem ar mērķi reklamēt Rīgu un Jūrmalu kā tūrisma, kultūras mantojuma, mūzikas un gastronomijas galamērķi. Īpaša uzmanība tika veltīta diviem lielākajiem klasiskās mūzikas festivāliem Latvijā: “Rīga-Jūrmala mūzikas festivālam” un “Jūrmalas Festivālam.”

Ar speciāli šim pasākumam sagatavotām prezentācijām pasākumā uzstājās: airBaltic pārstāvis Izraēlā Rons Hašahars (Ron Hashahar), Signe Lonerte (Rīga Jūrmala mūzikas festivāls), Jānis Jenzis (LiveRiga), Aleksandra Stramkale (VisitJūrmala un Dzintaru koncertzāle), Santa Graikste (Latvijas viesnīcu un restorānu asociācija LRVA).

Vēstniece izteica lielu gandarījumu, ka tūrisma veicināšanas pasākums sapulcēja negaidīti lielu dalībnieku skaitu un, ka interese par Rīgu, Jūrmalu un Latviju kopumā palielinās. Pateicoties kopīgam darbam, tūristu skaits no Izraēlas uz Latviju pieaug ar katru gadu.

Foto: Latvijas vēstniecība Izraēlā

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Izraēlā
Adrese: 2 Rehov Weizman, Amot Investments Tower,
15th Floor, Telaviva 6423902, Izraēla.
Telefons: +972 3 777 58 00
Fakss: +972 3 695 31 01
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr icon facebook icon-flickr 

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā