VAS "Elektroniskie sakari" izgudrojums SKUDRA saņem prestižo QIA2019 balvu Izraēlā Publisko inovāciju kategorijā

11.02.2020. 12:14

2020. gada 5. februārī Latvijas Republikas vēstniece Izraēlas valstī Elita Gavele piedalījās ikkgadējā inovācijas balvu pasniegšanas svinīgajā ceromonijā un apsveica Latvijas pārstāvi ar augstās balvas iegūšanu. 2019. gadā ikgadējā sacensībā startēja 600 kompāniju no 29 pasaules valstīm sešās kategorijās. 

Organizētāju piešķirto – “Kvalitātes inovācijas balvu 2019” QIA2019 (Quality Innovation Award) Publisko pakalpojumu inovāciju kategorijā saņēma Latvijas VAS "Elektroniskie sakari" ar savu izgudrojumu SKUDRA. Balvu saņēma Mikus Zelmenis, SKUDRA pārstāvis, Latvijas Kvalitātes biedrības valdes priekšsēdētājs.

Pagājušā gada 19. decembrī, Valsts akciju sabiedrība “Elektroniskie sakari” ar pašu izstrādāto programmatūru SKUDRA tika nominēta iegūt vienu no prestižākajām balvām starptautiskā konkursā "Inovāciju kvalitātes balva 2019". Eksperti no 15 valstīm atzina, ka VAS “Elektroniskie sakari” izstrādātajai programmatūrai SKUDRA ir jākļūst par vienu no laureātiem starp Eiropas, Āzijas un Āfrikas valstu iesniegtajām inovācijām.

Radiomonitoringa programmatūru SKUDRA ir radījuši VAS “Elektroniskie sakari” inženieri, kuru ikdienas darbs ir radiofrekvenču monitoringa nodrošināšana. SKUDRA ļauj veikt vienlaicīgu monitoringu vairākos frekvenču diapazonos, nodrošina mērījumu rezultātu uzkrāšanu, apstrādi, saglabāšanu un vizualizāciju, palīdz identificēt signāla avotu, lietotāju un atrašanās vietu.

Inovāciju kvalitātes balva ir pirmais un nozīmīgākais starptautiskais inovāciju konkurss, kurā iesaistās arī Latvija. Konkursa gaitā inovācijas tiek vērtētas visaugstākajā līmenī. Vērtēšanas kritēriji balstās uz kvalitātes inovāciju galveno iezīmju: jauninājuma vērtība, izmantojamība, zināšanas, orientācija uz klientu un efektivitāte – izvērtējumu. Konkurss notiek jau 12. gadu.

Foto: QIA2019

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Izraēlā
Adrese: 2 Rehov Weizman, Amot Investments Tower,
15th Floor, Telaviva 6423902, Izraēla.
Telefons: +972 3 777 58 00
Fakss: +972 3 695 31 01
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr icon facebook icon-flickr 

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā