Vēstniece aicina iepazīt Latviju kā mūzikas un gastronomijas ceļojumu galamērķi

23.05.2019. 16:46

Šodien, 2019.gada 23.maijā, Latvijas vēstniecība Izraēlas valstī ciešā sadarbībā ar Rīgas pilsētas tūrisma aģentūru LIVE RIGA un Telavivas restorānu CORDERO rīkoja plašu pasākumu Izraēlas žurnālistiem, blogeriem un tūrisma operatoriem ar mērķi reklamēt Rīgu, Jūrmalu un Latviju kā tūrisma, kultūras mantojuma, mūzikas un gastronomijas galamērķi.

Ar speciāli šim pasākumam sagatavotām prezentācijām pasākumā uzstājās Latvijas Restorānu biedrības vadītājs Jānis Jenzis, stāstot par Rīgu kā izcilu vietu gardēžiem, Rīgas pilsētas mēra padomniece Iveta Sers par Rīgu kā pilsētu, kura var pārsteigt ar savu kultūras mantojumu un mūsdienīgu dzīves stilu un arhitektūru. Latvijas vēstniece Elita Gavele prezentēja Rīgu un Jūrmalu kā labāko iespējamo vasaras ceļojuma vietu mūzikas mīļotājiem un mūzikas profesionāļiem, iepazīstinot dalībniekus ar diviem lieliem un nozīmīgiem šīs vasaras mūzikas festivāliem – Jūrmalas festivālu un Riga Jurmala Music Festival.

Vēstniece izteica lielu gandarījumu, ka šodienas prezentācijas pasākums sapulcēja negaidīti lielu dalībnieku skaitu un, ka interese par Rīgu, Jūrmalu un Latviju kopumā pieaug ar katru gadu, un, pateicoties kopīgam darbam, tūristu skaits no Izraēlas uz Latviju tikai pieaug.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Izraēlā
Adrese: 2 Rehov Weizman, Amot Investments Tower,
15th Floor, Telaviva 64239, Izraēla.
Telefons: +972 3 777 58 00
Fakss: +972 3 695 31 01
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

icon facebook icon-flickr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā