Rīgas Stradiņa Universitāte aicina Izraēlas jauniešus studēt Latvijā

02.04.2019. 11:01

2019. gada 1. aprīlī Latvijas vēstniecībā Telavivā notika kārtējais Rīgas Stradiņa Universitātes un vēstniecības kopīgi rīkotais seminārs Izraēlas jauniešiem, kuriem ir interese studēt Latvijā un apgūt zināšanas Rīgas Stradiņa Universitātē. Semināra laikā jaunieši tika informēti par studiju iespējām un sadzīves apstākļiem Rīgā. Semināra atklāšanas uzrunā vēstniece E.Gavele atzīmēja pieaugošo Izraēlas jauniešu interesi par studijām Latvijā un augstu novērtēja Rīgas Stradiņa Universitātes ieguldīto darbu pieaicinot katru gadu pieaugošu studentu skaitu no Izraēlas studijām Universitātē.

Stradiņa Universitāti seminārā pārstāvēja Starptautisko sakaru departamenta Ārējo sakaru nodaļas organizators Mārtiņš Vētra, kurš savukārt apliecināja, ka praktiski visi jaunieši, kuri ierodas uz Stradiņa Universitātes rīkotajiem semināriem Telavivā vēlāk kļūst par Universitātes studentiem. Semināra gaitā klātesošajiem bija iespēja detalizēti iepazīties ar studiju iespējām un visiem dalībniekiem bija iespēja saņemt detalizētas atbildes uz viņus interesējošiem jautājumiem. Kā katru gadu, arī šajā seminārā lielākā interese bija par studiju iespējām ar medicīnu saistītajās fakultātēs.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Izraēlā
Adrese: 2 Rehov Weizman, Amot Investments Tower,
15th Floor, Telaviva 64239, Izraēla.
Telefons: +972 3 777 58 00
Fakss: +972 3 695 31 01
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

icon facebook icon-flickr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā