Latvijas skolotāji devīto reizi pulcējas uz Holokausta izglītības centra Yad Vashem semināru

27.02.2019. 10:13

2019. gada 27. februārī Latvijas vēstniece Izraēlas Valstī Elita Gavele noslēdza Latvijas skolotāju semināru Starptautiskajā Holokausta Izglītības centrā Yad Vashem. Uz skolotāju semināru ieradušies astoņpadsmit Latvijas skolotāju no visiem Latvijas reģioniem, kā arī seminārā pārstāvēta Latvijas Universitāte un Žaņa Lipkes muzejs.

Vēstniece pateicības vārdus veltīja Latvijas Izglītības ministrijai, kura sadarbībā ar Starptautisko Holokausta Izglītības centru Yad Vashem ir nodrošinājusi un atbalstījusi Latvijas skolotāju dalību šajā seminārā. Vēstniece pateicās arī Holokausta izglītības centra darbiniekiem, īpaši Noa Sigalai (Noa Segal), kuri līdzīgi kā citus gadus, arī šogad bija sagatavojusi plašu izglītojošu programmu Latvijas skolotājiem, iekļaujot lekcijas par jūdaisma vēsturi, antisemītismu un tā izplatību ASV un Eiropā, noorganizējusi tikšanās ar holokaustā izdzīvojušajiem ebrejiem, lekcijas par glābēju lomu holokausta laikā. Skolotājiem bija iespēja iepazīties ar holokausta piemiņas vietām Izraēlā un apmeklēt svarīgākās ebreju tautas svētās vietas.

Seminārs Holokausta izglītības centrā Yad Vashem notieka no 19. līdz 27. februārim. Šogad šis bija jau devītais pēc kārtas Yad Vashem rīkotais seminārs Latvijas skolotājiem un muzeju / pētniecības centru darbiniekiem.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Izraēlā
Adrese: 2 Rehov Weizman, Amot Investments Tower,
15th Floor, Telaviva 64239, Izraēla.
Telefons: +972 3 777 58 00
Fakss: +972 3 695 31 01
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

icon facebook icon-flickr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā