Baltijas valstu vēstniecības sadodas rokās, atzīmējot Baltijas ceļa 30. gadadienu Indijā

07.08.2019. 17:38

2019. gada 6. augustā Latvijas, Lietuvas un Igaunijas vēstniecības Indijā uzsāka Baltijas ceļa 30. gadadienas svinības, pulcējot Baltijas valstu draugus Indijas vārtu pakājē, Radžapatas bulvārī. Svinību laikā tika veidota ziedu mandala Latvijas, Lietuvas un Igaunijas karogu krāsās, kā arī klātesošie simboliski sadevās rokās un vienojās dziesmā "Atmostas Baltija".

Baltijas valstu vēstnieki savās uzrunās uzsvēra to, ka Baltijas ceļš simbolizē vienotību centienos pēc brīvības, kas starp trīs tautām strāvoja 1989. gada 23. augustā un ir pamats ciešai draudzībai šodien.

Latvijas vēstnieks Artis Bērtulis norādīja uz to, ka Baltijas ceļš ir lielisks piemērs tam, ka mazas nācijas ar stipru gribu var sasniegt lielus mērķus, un akcentēja nepieciešamību turpināt tiekties pēc jauniem ideāliem un sapņiem.

Baltijas ceļš tāpat kā Indijas neatkarības kustība turpina iedvesmot nevardarbīgu tiekšanos pēc demokrātiskām vērtībām un brīvības.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Indijā
Adrese: B8 Anand Niketan, 110021 Deli, Indija
Telefons: +91 11 41077017
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

icon-flickr    icon-facebook    twtr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā