Vēstnieks Indijā Aivars Groza pasniedz Ministru prezidenta Atzinības rakstu Latvijas goda konsulam Indijā N.Ramačandranam

06.10.2018. 13:58

Atzīmējot Latvijas Simtgadi, 28.septembrī Latvijas vēstnieks Indijā Aivars Groza un Sandra Groza rīkoja pieņemšanu Ņūdeli, kura vienlaicīgi bija arī vēstnieka atvadu pieņemšana, beidzoties viņam pilnvaru termiņam Indijā. Aicināto viesu vidū bija Indijas amatpersonas, uzņēmējdarbības un kultūras jomas pārstāvji, diplomātiskais korpuss, vēstniecības sadarbības partneri, latviešu kopienas pārstāvji u.c.

Uzrunājot klātesošos, vēstnieks A.Groza atzīmēja, ka Latvija sagaida Simtgadi kā plaukstoša un attīstīta valsts, Eiropas Savienības, NATO, OECD un eirozonas dalībvalsts. Vēstnieks pauda gandarījumu, ka viņa darbības laikā ir izveidota un nostiprināta Latvijas vēstniecība Indijā un intensificējušās abu valstu politiskās, ekonomiskās un kultūras attiecības. Vēstnieks īpaši izcēla Latvijas Ministru prezidenta Māra Kučinska vizīti Indijā 2017.gada novembrī, kā arī Liepājas Simfoniskā orķestra koncertturneju Indijā, kura sadarbībā ar izcilo indiešu mūziķi Dr.L.Subramaniamu tiek organizēta par godu Latvijas Simtgadei. Vēstnieks pauda pārliecību, ka abu valstu attiecības turpinās veiksmīgi attīstīties arī turpmāk.

Uzrunas nobeigumā par īpašu ieguldījumu Latvijas un Indijas divpusējo attiecību veicināšanā vēstnieks pasniedza Ministru prezidenta Atzinības rakstu Latvijas goda konsulam Indijā N.Ramačandranam (Narayanaswamy Ramachandran).

N.Ramačandrans ir Latvijas goda konsuls Čennajā ar konsulāro apgabalu Tamilnadu un Keralas štatos kopš 2009.gada. Viņš ir sniedzis ievērojamu atbalstu abu valstu politiskās un ekonomiskās sadarbības veicināšanā, kā arī Latvijas valstspiederīgo tiesību un interešu Indijā aizstāvēšanā.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Indijā
Adrese: B8 Anand Niketan, 110021 Deli, Indija
Telefons: +91 11 41077017
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

icon-flickr    icon-facebook    twtr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā