Ungārijas žurnālisti viesojas Latvijas vēstniecībā Budapeštā

30.04.2019. 14:05

30. aprīlī Budapeštā Latvijas vēstnieks Vilmārs Heniņš tikās ar Ungārijas žurnālistiem, kuri plāno doties izpētes braucienā uz Latviju, kā potenciālo tūrisma galamērķi. Tikšanās laikā vēstnieks iepazīstināja mediju pārstāvjus ar Latvijas tūrisma iespējām un pārrunāja veidus kā labāk veicināt tūrisma sadarbību starp abām valstīm.

Ungārijas mediju Nők Lapja, Femcafe.hu, Travelo.hu, Origo.hu un 24.hu pārstāvji laikā no 9. līdz 14.maijam dosies izpētes braucienā uz Latviju, lai iepazītos ar Rīgas un Kurzemes reģiona piedāvātajām tūrisma iespējām. Brauciena laikā viesiem plānots apmeklēt virkni populārus tūrisma objektus Rīgā, Kuldīgā, Jūrkalnē, Liepājā un Gobiņā, kā arī viesoties Rundāles pilī.

Ungārijas tūrisma nozares žurnālistu brauciens uz Latviju tiek organizēts sadarbībā ar Latvijas investīciju un attīstības aģentūru (LIAA), Rīgas Tūrisma attīstības biroju (LIVE RIGA), Kurzemes reģiona pašvaldībām un nacionālo aviokompāniju AirBaltic.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas Republikas vēstniecība Ungārijā
Vas Gereben utca 20, Budapešta 1124, Ungārija
Telefons: +36 1 310 72 62
Fakss: +36 1 249 29 01
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

icon-facebook     icon-flickr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā