Latvijas mākslinieki piedalīsies kultūras festivālā Budapeštā

15.09.2018. 21:38
  • Ārlietu dienests Latvijas valsts simtgadei

16.septembrī Budapeštā, Kultūras un mākslas centrā MÜPA, atzīmējot Baltijas valstu un Polijas simtgades, notiks pasākumu cikla “Bridging Europe 2018: The Baltics and Poland in focus” atklāšanas ceremonija. Tajā ar svinīgu uzrunu uzstāsies Latvijas vēstnieks Ungārijā Vilmārs Heniņš un atklās Jurģa Rikveiļa fotogrāfiju uzstādi “No tērpa par Apģērbu”.

Bridging Europe” ir ikgadējs nacionālo kultūru festivāls Budapeštā, kas šogad norisināsies no 16. līdz 26.septembrim un fokusēsies uz Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Polijas mākslinieku darbiem.

Latviju minētajā kultūras festivālā pārstāvēs latviešu indipopa meiteņu grupa no Rīgas “Sus Dungo”, kurai koncerts notiks 19.septembrī, koklētāju ansamblis CANTATA ar diviem koncertiem 22. un 23.septembrī, kā arī spēlfilma “Rīgas Sargi”, kas Ungārijas skatītājiem tiks demonstrēta 23.septembrī. Papildus tam, 21., 22. un 24.septembrī notiks Budapest Festival Orchestra koncerti, kuros tiks atskaņota arī Pētera Vaska mūzika.

21.septembrī festivāla programmā iekļauts simpozijs “Global vs. National cultural values”, kurā uzstāsies Latvijas Institūta direktore Aiva Rozenberga.

Kultūras festivāls “Bridging Europe 2018: The Baltics and Poland in focus” ir viens no Latvijas valsts simtgades Latvijas Ārlietu ministrijas koordinētās Publiskās diplomātijas programmas norisēm, kas tiek organizēts ar Latvijas vēstniecības Ungārijā atbalstu.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas Republikas vēstniecība Ungārijā
Vas Gereben utca 20, Budapešta 1124, Ungārija
Telefons: +36 1 310 72 62
Fakss: +36 1 249 29 01
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

icon-facebook     icon-flickr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā