Latvijas vēstniecībā Budapeštā iepazīstina ar tūrisma iespējām Latvijā

05.09.2018. 15:28

2018. gada 5.septembrī Budapeštā Latvijas vēstnieks Ungārijā Vilmārs Heniņš atklāja Latvijas tūrisma veicināšanas semināru Ungārijas tūrisma nozares profesionāļiem un žurnālistiem. Seminārs notika Latvijas vēstniecības Ungārijā telpās un tika organizēts sadarbībā ar Latvijas investīciju un attīstības aģentūru (LIAA), Rīgas tūrisma attīstības biroju ‘’LIVE RIGA”, nacionālo aviosabiedrību ’’AirBaltic” un Budapeštas starptautisko lidostu.

Semināra laikā LIAA Tūrisma departamenta pārstāvis Mārtiņš Eņģelis informēja klātesošos par Latvijas kā tūrisma galamērķa priekšrocībām un Latvijas piedāvātā tūrisma aktivitāšu klāsta daudzveidību. Rīgas tūrisma attīstības biroja “LIVE RIGA” pārstāve Anna Blaua sniedza ieskatu par Rīgas pilsētas tūrisma aktualitātēm un ārvalstu ceļotājiem piedāvātajām atpūtas iespējām.

Ar prezentācijām uzstājās arī nacionālās aviosabiedrības “AirBaltic” un Budapeštas starptautiskās lidostas pārstāvji, informējot par uzņēmumu politiku un nākotnes plāniem attiecībā uz tūrisma veicināšanu.

Pasākumu apmeklēja vairāk nekā 35 dalībnieki no Ungārijas tūrisma industrijas un par tūrismu rakstošajiem masu medijiem.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas Republikas vēstniecība Ungārijā
Vas Gereben utca 20, Budapešta 1124, Ungārija
Telefons: +36 1 310 72 62
Fakss: +36 1 249 29 01
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

icon-facebook     icon-flickr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā