Starptautiskajai bērnu aizsardzības dienai veltītā pasākumā Budapeštā iepazīstina ar Latviju

29.05.2017. 15:01

28. maijā Latvijas vēstniecība Ungārijā ar nacionālo stendu piedalījās Starptautiskajai bērnu aizsardzības dienai veltītā pasākumā Budapeštas Pilsētas parkā. Pasākuma mazākajiem apmeklētājiem Latvijas stendā bija iespēja izkrāsot attēlus un salikt puzles ar populāriem un pazīstamiem Latvijas kultūras un vēstures objektiem, kā arī dažādos konkursos pārbaudīt savas zināšanas par Latviju.  Aktīvo izklaižu cienītāji varēja iepazīties ar Latvijā populāro novusa spēli. Pasākuma laikā bērni tika cienāti ar Latvijā ražotiem saldumiem, savukārt stendu apmeklējošo bērnu vecāki tika iepazīstināti ar tūrisma informāciju par Latviju un atpūtas iespējām ģimenēm ar bērniem.

Latvijas stendu apmeklēja pasākuma patrons Ungārijas Nacionālās Asamblejas spīkers Laslo Kovers (Laszlo Kover), kuru Latvijas vēstnieks Ungārijā Vilmārs Heniņš iepazīstināja ar stendā pieejamo informāciju, kā arī nodemonstrēja latviešu nacionālo spēli – novusu.

Starptautiskajai bērnu aizsardzības dienai veltīto pasākumu organizēja Budapeštas pilsētas dome sadarbībā ar Ungārijas bērnu aizsardzības asociāciju un tajā piedalījās Ungārijā akreditēto valstu vēstniecības un nacionālo kultūras biedrību pārstāvji.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas Republikas vēstniecība Ungārijā
Vas Gereben utca 20, Budapešta 1124, Ungārija
Telefons: +36 1 310 72 62
Fakss: +36 1 249 29 01
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

icon-facebook     icon-flickr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā