Ar Latvijas vēstniecības atbalstu Latvijas dizaineri piedalās starptautiskā dizaina izstādē Budapeštā

31.03.2017. 21:26

31. martā Jaunajā Budapeštas Galerijā Latvijas vēstnieks Ungārijā Vilmārs Heniņš piedalījās Starptautiskās dizaina priekšmetu izstādes Design Without Borders atklāšanā. Ar Latvijas vēstniecības Ungārijā atbalstu savus darbus šajā izstādē prezentē arī Latvijas dizaineri – Laima Kaugure (Studio Natural), Artūrs Analts un Rūdolfs Strēlis (Variant Studio), kā arī Raimonds Cīrulis (Maffam Freeform), kurš starptautiskas žūrijas vērtējumā par saviem darbiem saņēma vienu no galvenajām godalgām.

Izstāde Design Without Borders Ungārijā tiek organizēta jau divpadsmito reizi, un šoreiz tajā piedalās 114 dizaineri no 11 valstīm - Latvijas, Čehijas, Dānijas, Igaunijas, Somijas, Ungārijas, Lietuvas, Norvēģijas, Polijas, Slovākijas un Zviedrijas. Izstāde ir atvērta 17. Budapeštas Pavasara festivāla ietvaros un tur izstādītos dizaina priekšmetus varēs apskatīt no 31. marta līdz 7. maijam.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas Republikas vēstniecība Ungārijā
Vas Gereben utca 20, Budapešta 1124, Ungārija
Telefons: +36 1 310 72 62
Fakss: +36 1 249 29 01
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

icon-facebook     icon-flickr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā