Ungārijas jauniešus iepazīstina ar studiju iespējām Latvijā

15.11.2016. 17:31

15. novembrī Budapeštas Corvinus Universitātē Latvijas vēstniecība Ungārijā piedalījās ikgadējā izglītības gadatirgū ErasmusExpo2016, kas veltīts studentu apmaiņas programmu popularizēšanai, kā arī jauniešu informēšanai par studiju iespējām ārvalstīs.  Latvijas stendā Ungārijas studenti varēja iepazīties ar Latvijas augstskolu piedāvātajām izglītības iespējām un saņemt informāciju par nepieciešamo formalitāšu kārtošanu un sadzīves apstākļiem.

Atsaucoties vēstniecības aicinājumam, ārvalstu studentiem domāto informāciju Latvijas stendam bija atsūtījušas Rīgas Ekonomikas augstskola, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija, Latvijas Jūras akadēmija, Ventspils augstskola, Vidzemes augstskola, Rīgas Tehniskā universitāte, Latvijas Mākslas akadēmija, Daugavpils Universitāte, Latvijas Universitāte, Latvijas Lauksaimniecības universitāte, Banku augstskola un Rīgas Stradiņa universitāte.   

 


Preses kontaktiem:

Latvijas Republikas vēstniecība Ungārijā
Vas Gereben utca 20, Budapešta 1124, Ungārija
Telefons: +36 1 310 72 62
Fakss: +36 1 249 29 01
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

icon-facebook     icon-flickr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā