Rēzeknes sieviešu koris “Medicus” viesojas Latvijas vēstniecībā Ungārijā

02.10.2016. 21:42

2. oktobrī Latvijas vēstniecībā Ungārijā viesojās Rēzeknes sieviešu kora “Medicus” dalībnieces un tikās ar vēstnieku Vilmāru Heniņu.  Uzrunājot dziedātājas, vēstnieks apsveica tās ar sekmīgi aizvadītajiem koncertiem Budapeštā un pateicās par ieguldījumu Latvijas mūzikas un kora tradīciju popularizēšanā Ungārijā. Atzīmējot Starptautisko mūzikas dienu, “Medicus” Budapeštā aizvadīja divus koncertus – 1. oktobrī Országúti Ferences baznīcā un 2. oktobrī “Ungāru Mājā”.

Sieviešu koris „Medicus” dibināts 1967. gadā. Kora repertuārā ir gan latviešu klasiskā, gan mūsdienu kora mūzika. Ik gadu tiek gatavotas jaunas garīgās un laicīgās mūzikas koncertprogrammas, ar kurām tas uzstājas Latvijā un arī ārvalstīs, līdz šim - Krievijā, Vācijā, Bulgārijā, Čehijā, Austrijā un Polijā. Koris „Medicus” ir Vispārējo latviešu dziesmu un deju svētku, Mūzikas dienu, Novada dienu, vairāku Starptautisku koru konkursu un festivālu diplomands.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas Republikas vēstniecība Ungārijā
Vas Gereben utca 20, Budapešta 1124, Ungārija
Telefons: +36 1 310 72 62
Fakss: +36 1 249 29 01
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

icon-facebook     icon-flickr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā