Latvijas vēstnieks Vilmārs Heniņš tiekas ar Ungārijas tūrisma operatoriem

13.09.2016. 18:19

13. septembrī Budapeštā Latvijas vēstnieks Vilmārs Heniņš tikās ar Ungārijas tūrisma operatoriem, lai pārrunātu tūrisma sadarbības veicināšanas iespējas.

Vēstnieks informēja Ungārijas tūrisma operatorus par Latvijas daudzveidīgo piedāvājumu tūrisma nozares jomā, aicinot tūrisma profesionāļus atklāt jaunus ceļojuma maršrutus Ungārijas iedzīvotājiem. Vēstnieks arī uzsvēra nepieciešamību veidot pastāvīgus kontaktus starp abu valstu tūrisma nozaru pārstāvjiem, kas ir būtiski ceļotāju pūsmas palielināšana veicināšanai. Tikšanās laikā notika domu apmaiņa par to kā labāk veicināt sadarbību tūrisma jomā starp Latviju un Ungāriju, kā arī Latvijas tūrisma produktiem, kuri varētu būtu interesanti Ungārijas iedzīvotājiem.

Latvijas vēstniecības Ungārijā rīkotajā pasākumā piedalījās tūrisma kompāniju OTP Travel/Judit, BONO, CWT, Weco, Jettravel, Ibusz Vista/ Bcd, AMEX pārstāvji, kuri no 15. līdz 18. septembrim piedalīsies Rīgas Tūrisma attīstības biroja (LIVE RIGA) un nacionālās aviokompānijas AirBatlic organizētajā tūrisma izpētes braucienā uz Latviju.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas Republikas vēstniecība Ungārijā
Vas Gereben utca 20, Budapešta 1124, Ungārija
Telefons: +36 1 310 72 62
Fakss: +36 1 249 29 01
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

icon-facebook     icon-flickr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā