Ungārijas žurnālisti viesojas Latvijas vēstniecībā Budapeštā

07.09.2016. 17:19

7. septembrī Budapeštā Latvijas vēstnieks Ungārijā Vilmārs Heniņš tikās ar žurnālistiem, kuri pārstāv vadošos Ungārijas tūrisma nozares elektroniskos un drukātos medijus.

Vēstnieks informēja žurnālistus par Latvijas un Ungārijas divpusējo attiecību attīstību un iepazīstināja ar Latvijas ārpolitikas un iekšpolitikas aktualitātēm. V.Heniņš uzsvēra, ka abu valstu turpmākas ekonomiskās sadarbības veicināšanā svarīga loma ir arī tūrisma jomas attīstībai, īpaši uzsverot plašās tūrisma un atpūtas iespējas, ko Latvija piedāvā ceļot gribētājiem. Tikšanās laikā notika viedokļu apmaiņa par iespējām un veidiem kā labāk veicināt sadarbību tūrisma jomā starp Latviju un Ungāriju, interesantākajiem tūrisma produktiem, kuri būtu pievilcīgi Ungārijas iedzīvotājiem.

Latvijas vēstniecības Ungārijā rīkotajā pasākumā piedalījās tādu mediju kā Travelo.hu, EcoLife Magazin, Go Utazas magazin, Businesstravaller.hu, NLCafe.hu, Turizmusonline.hu un Turizmus Trend magazin pārstāvji, kuri no 8. līdz 11.septembrim piedalīsies tūrisma izpētes braucienā uz Latviju, kuru organizē Rīgas Tūrisma attīstības birojs (LIVE RIGA) un nacionālā aviokompānija AirBalic.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas Republikas vēstniecība Ungārijā
Vas Gereben utca 20, Budapešta 1124, Ungārija
Telefons: +36 1 310 72 62
Fakss: +36 1 249 29 01
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

icon-facebook     icon-flickr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā