Studenti apmeklē vēstniecību Ungārijā

12.03.2015. 15:06

11. martā studentu organizācija „International Circle” apmeklēja Latvijas vēstniecību Ungārijā un tikās ar vēstnieku Imantu Lieģi un vēstniecības darbiniekiem. Tikšanās laikā vēstnieks informēja par Latvijas un Ungārijas divpusējām attiecībām, Eiropas Savienības (ES) jautājumiem, tajā skaitā Latvijas prezidentūru ES Padomē, un NATO aktualitātēm. Studenti interesējās par Latvijas un Krievijas attiecībām, ES noteiktajām sankcijām pret Krieviju, minoritāšu stāvokli Latvijā un prezidentūras turpmākajiem pasākumiem cīņā pret terorismu.

„International Circle” nodibināja Budapeštas Fašori (Fasori) luterāņu vidusskolas bijušie audzēkņi, lai veidotu forumu vidusskolēniem un universitāšu studentiem, kas interesējas par starptautiskajām attiecībām, diplomātiju un debatēm. Studenti organizē un piedalās pasākumos ar akadēmiķiem, diplomātiem un amatpersonām, lai diskusiju rezultātā iegūtu zināšanas par starptautiskiem procesiem.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas Republikas vēstniecība Ungārijā
Vas Gereben utca 20, Budapešta 1124, Ungārija
Telefons: +36 1 310 72 62
Fakss: +36 1 249 29 01
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

icon-facebook     icon-flickr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā