Vēstnieki Ungārijā tiekas ar Viktoru Orbānu

19.01.2015. 17:31

19. janvārī Latvijas vēstnieks Ungārijā Imants Lieģis kā Eiropas Savienības (ES) Padomē prezidējošās valsts vēstnieks organizēja darba tikšanos ES dalībvalstu, kandidātvalstu un Eiropas Brīvās tirdzniecības asociācijas valstu kolēģiem ar Ungārijas premjerministru Viktoru Orbānu (Viktor Orbán).

V. Orbāns informēja par Ungārijas ekonomisko situāciju, kā arī izteica valsts atbalstu Eiropas Komisijas prezidenta Žana Kloda Junkera (Jean-Claude Juncker) investīciju plānam. Attiecībā uz sankcijām pret Krieviju, V. Orbāns uzsvēra, ka Ungārija dod priekšroku vienotai ES nostājai, neskatoties uz ekonomiskajām grūtībām, ar ko tā saskaras īstenotu pretsankciju dēļ. Sankciju jautājums būšot arī Krievijas prezidenta Vladimira Putina darba vizītes dienas kārtībā, kas plānota februārī. Vēstnieki ar premjerministru apsprieda arī migrācijas, Enerģētikas savienības jautājumus, kā arī ES-ASV brīvās tirdzniecības līgumu.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas Republikas vēstniecība Ungārijā
Vas Gereben utca 20, Budapešta 1124, Ungārija
Telefons: +36 1 310 72 62
Fakss: +36 1 249 29 01
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

icon-facebook     icon-flickr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā