Tautiešiem

02.10.2019. 16:10

Par diasporas projektu pieteikšanu, iesniegšanu, īstenošanu atbildīgā persona Latvijas vēstniecībā Somijā:

Maira Dobele

Kultūras un diasporas projektu koordinatore

Tālrunis: +358 9 47 647 216

E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Diasporas atbalsta projektu iesniegšanas kārtība pieejama Ārlietu ministrijas mājaslapā.

Latviešu-somu ģimeņu biedrība "Laivas"

Latviešu-somu ģimeņu biedrība "Laivas" ir sākusi darbību 2006.gada februārī Helsinkos. Biedrības mērķis ir saglabāt latvisko kultūru Somijas latviešu diasporā, galvenokārt organizējot nodarbības bērniem latviešu valodas prasmes un latviskās apziņas stiprināšanai.

Priekšsēdētāja Maira Dobele

E-pasta adrese: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Latviešu-somu jauktais koris "Ziemeļmeita"

Latviešu-somu jauktais koris "Ziemeļmeita" dibināts 2012. gadā. Korī dzied Somijā dzīvojošie latvieši, kā arī vairāki somi, un vēlme dziedāt, kas vieno Helsinku koristus, joprojām pieņemas spēkā. Kora mākslinieciskais vadītājs un diriģents ir Ilmārs Millers un, iespējams, tas ir vienīgais koris, pie kura diriģents uz katru mēģinājumu brauc no citas valsts.

Koris lepojas ar saviem nobriedušā gadagājuma somu dziedātājiem, brīvprātīgās kustības dalībnieku ciešo draudzību un virtuozajiem kulinārajiem sasniegumiem Starptautisko restorāndienu ietvaros. Kori atbalsta Rozentāla biedrība, latviešu somu ģimeņu biedrība „Laivas” un Latvijas vēstniecība Somijā.

https://www.facebook.com/korisziemelmeita/timeline