Tautas deju ansamblis “Daiļrade” piedalās Termi Vīna Festivālā Ziemeļgrieķijā

26.08.2019. 14:33

No 20. līdz 24. augustam Ziemeļgrieķijas Termi (Thermi) reģionā, notika Termi Vīna Festivāls (Thermi Wine Festival,) uz kuru organizatori bija uzaicinājuši Tautas deju ansamblis “Daiļrade” no Latvijas. Festivāla apmeklētājus “Daiļrade” ar latviešu tautas dejām iepriecināja 21. augustā Plagiari (Plagiari) ciemata galvenajā laukumā un 23. augustā Kato Sholari ciematā.

Kuplais skaits grieķu skatītāju latviešu dejotājus uzņēma ar prieku, un bija sajūsmināti par “Daiļrades” profesionālo sniegumu, brīnišķīgi skaistajiem tautas tērpiem, kā arī kolektīva pozitīvo attieksmi un laipnību.

Vienlaicīgi, Latvijas vēstniecība Grieķijā, sadarbībā ar goda konsulu Salonikos Konstantīnu Gogosu, sniedza festivāla apmeklētājiem iespēju apskatīt Jurģa Rikveiļa fotogrāfiju izstādi “No tērpa par apģērbu”, kas tika izstādīta pasākuma norises vietā Kato Sholari ciemata skolā. Izstādes tematika - latviešu tautas tērpi un tā detaļas, lieliski sasaucās ar TDA “Daiļrade” uzstāšanos, tādā veidā sniedzot apmeklētājiem iespēju redzēt tautastērpus gan klātienē, gan apskatīt tautas tērpu krāšņumu un daudzveidību J.Rikveiļa fotogrāfijās.

Izstādes organizēšanā Latvijas vēstniecība izsaka pateicību goda konsulam Salonikos K. Gogosam (Konstantinos Gogos), Atēnai Papadakis ( Athina Papadaki) un Panajotim Hadzagas (Mr Panagiotis Chatzagas) no Termi pašvaldības kultūras, vides un sporta nodaļas, kā arī Konstantīnam Hadzopulam (Konstantinos Hatzopoulos).

 


Preses kontaktiem

Latvijas vēstniecība Grieķijā
38, Vas.Konstantinou Ave., 11635, Atēnas, Grieķija
Telefons: +30 210 7294483
Fakss: +30 210 7294479
e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

twtr  icon-facebook    icon-flickr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā