Saeimas priekšsēdētāja vēstniecībā tiekas ar Gruzijas Latviešu biedrību

27.05.2016. 16:15

26. maijā Latvijas vēstniecībā notika svinīga Saeimas priekšsēdētājas Ināras Mūrnieces tikšanās ar Gruzijas Latviešu biedrību AVE SOL. Savā uzrunā Saeimas priekšsēdētāja pateicās biedrībai un visiem latviešiem Gruzijā par viņu ieguldījumu Latvijas vārda spodrināšanā Gruzijā un abu valstu, un tautu draudzības saišu stiprināšanā. I. Mūrniece klātesošajiem pastāstīja par Latvijas aktualitātēm politikā, ekonomikā un sadarbībā ar latviešu diasporu ārvalstīs, un pasniedza Saeimas prezidija Atzinības rakstus Latvijas vēstniecei Elitai Gavelei un biedrības AVE SOL priekšsēdētājai Regīnai Jakobidzei.

Pasākuma laikā par nopelniem Latvijas–Gruzijas attiecību stiprināšanā vēstniece E. Gavele pasniedza Ārlietu ministrijas Atzinības rakstus Dr. habil. profesoram Niko Džavahišvili, latviešu biedrības AVE SOL aktīvistei Nonnai Gabilajai un Suhumi Valsts universitātes Ārlietu departamenta vadītājai Indirai Džaganijai. Savukārt vēstnieces Atzinības raksti tika piešķirti Tamārai Kolbaiai, Temuram Buzaladzem, Vijai Svanidzei, Davidam Megrelišvili, Gelam Bolkvadzem, Irinai Košoridzei, Regīnai Jakobidzei, Badri Goguadzem, Mikhailam Aidinovam, Karlo Tskitishvili, Giorgijam Mirtskhulavam un Zurabam Darčiašvili.

Saeimas priekšsēdētāja no 24. līdz 28. maijam apmeklēja Gruziju, lai piedalītos Gruzijas neatkarības atjaunošanas 25. gadadienas svinībās, 10. Gruzijas Drošības un aizsardzības konferencē, kā arī lai tiktos ar Gruzijas prezidentu G. Margvelašvili, parlamenta priekšsēdētāju D. Usupašvili, premjeru G. Kvirikašvili un Gruzijas pareizticīgās baznīcas patriarhu Iliju II.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Gruzijā
Adrese: Ahmetas iela 16, Avlabari, 0144, Tbilisi, Gruzija.
Telefons: +995 32 2244858
Fakss: +995 32 2381406
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

icon-facebook    icon-flickr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā