Vēstniecība prezentē Latviju Eiropas dienās Gruzijā

09.05.2016. 14:52

8. maijā Tbilisi Rike parkā Latvijas vēstniecība Gruzijā piedalījās Eiropas Savienības delegācijas Gruzijā rīkotajās Eiropas dienas svinībās. Vēstniecības iekārtotajā un plaši apmeklētajā Latvijas stendā Tbilisi iedzīvotāji un pilsētas viesi  iepazinās ar Latvijas Institūta, Tūrisma attīstības valsts aģentūras un Jūrmalas domes sagatavotajiem informatīvajiem materiāliem. Pasākuma laikā Latvijas stendu apmeklēja arī Gruzijas Valsts prezidents Giorgijs Margvelašvili.

Vienlaikus Latvijas augstākās izglītības eksporta veicināšanas pasākumu ietvaros Latvijas stendā interesenti varēja iepazīties ar Rīgas Juridiskās augstskolas, Biznesa augstskolas "Turība" un Rīgas Starptautiskā ekonomikas un biznesa administrācijas augstskolas (RISEBA) bukletiem. Gruzijas jaunieši pasākuma laikā aktīvi interesējās par mācību iespējām Latvijas augstskolās.

Pateicoties vēstniecības teicamajai sadarbībai ar Latvijas maizes ceptuvi SIA N.Bomja maiznīcu "LIELEZERS" visiem bija iespēja nobaudīt arī Latvijas lepnumu – rupjmaizi. Vēstniecība ir ļoti pateicīga maiznīcai “LIELEZERS” par regulāro atbalstu.

Eiropas dienas pasākums notika Eiropas nedēļas laikā Gruzijā, un to organizēja ES delegācija Gruzijā sadarbībā ar ES dalībvalstu vēstniecībām.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Gruzijā
Adrese: Ahmetas iela 16, Avlabari, 0144, Tbilisi, Gruzija.
Telefons: +995 32 2244858
Fakss: +995 32 2381406
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

icon-facebook    icon-flickr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā