Seminārā vēstniecībā Tbilisi aicina gruzīnu studentus studēt Latvijā

19.04.2016. 09:35

18. aprīlī Tbilisi vēstniecībā Gruzijā notika augstākās izglītības eksporta veicināšanai veltīts seminārs, kuru organizēja Rīgas Juridiskā augstskola.Atklājot semināru, vēstniecības padomnieks Jānis Sīlis uzsvēra Latvijas valsts interesi piesaistīt ārvalstu studentus mācībām Latvijas augstskolās un pauda gandarījumu par aktīvo sadarbību ar Rīgas Juridisko augstskolu un Gruzijas jauniešu vēlmi augstāko izglītību iegūt mūsu valstī. Vēstniecības otrā sekretāre Vita Freimane informēja klātesošos par nepieciešamajiem dokumentiem ārvalstu studentiem uzturēšanās atļaujas saņemšanai Latvijā.

Rīgas Juridiskā augstskolas pārstāves iepazīstināja semināra dalībniekus ar studiju iespējām bakalaura, maģistra un doktoru studiju programmās, kā arī pateicās gruzīniem par interesi studēt Latvijā.

Izglītības seminārā piedalījās Gruzijas augstskolu un vidusskolu pārstāvji, kuri aktīvi interesējās par studiju iespējām Rīgas Juridiskajā augstskolā un Latvijā.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Gruzijā
Adrese: Ahmetas iela 16, Avlabari, 0144, Tbilisi, Gruzija.
Telefons: +995 32 2244858
Fakss: +995 32 2381406
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

icon-facebook    icon-flickr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā