Vēstniecība Tbilisi Ziemassvētku labdarības tirdziņā atbalsta Gruzijas bērnus

07.12.2015. 11:00

5. decembrī Tbilisi vēstniecības Gruzijā darbinieki ar Latvijas produkcijas stendu piedalījās Gruzijas Starptautiskās sieviešu asociācijas organizētajā Ziemassvētku labdarības tirdziņā, kas notika viesnīcā Radisson Blue.

Stendā bija iespējams iegādāties Normunda Bomja maiznīcas “Lielezers” gardo rupjmaizi un raušus ar kanēli, piparkūkas, Rīgas Melno balzamu, “Laimas” šokolādi, “Rēzeknes gaļas kombināta” desiņas, galda spēles, Liepājas kafiju, “Dzintara” parfimēriju un biokosmētiku, piesaistot  daudz tirdziņa apmeklētāju.

Labdarības pasākumā kā katru gadu piedalījās Gruzijā akreditētās ārvalstu vēstniecības un starptautisko organizāciju pārstāvniecības. Ziemassvētku tirdziņš ir ieguvis plašu Tbilisi iedzīvotāju un viesu popularitāti. Pārdošanā gūtie ienākumi tiks ziedoti Gruzijas Starptautiskās sieviešu organizācijas realizētiem projektiem, šogad līdzekļus piešķirot smagi slimu bērnu ārstēšanai un Gruzijas reģionu skolu aprīkošanai. 

Par iespēju piedalīties Ziemassvētku labdarības pasākumā Latvijas vēstniecība Gruzijā izsaka pateicību SIA N.Bomja maiznīcai “Lielezers”, A/S “Dzintars”, SIA “Liepājas kafijas fabrika”, “NB Foods”, “Amber puzzle”, “Amber Beverage Group” , LTD “A&V”.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Gruzijā
Adrese: Ahmetas iela 16, Avlabari, 0144, Tbilisi, Gruzija.
Telefons: +995 32 2244858
Fakss: +995 32 2381406
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

icon-facebook    icon-flickr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā