Vēstniecei Elitai Gavelei piešķirts Gruzijas gada tolerantā vēstnieka tituls

19.11.2015. 17:24

19. novembrī Tbilisi vēstniece Gruzijā Elita Gavele tikšanās laikā ar Gruzijas Reliģisko lietu valsts aģentūras priekšsēdētāju Zazu Vašakmadzi (Zaza Vashakmadze) svinīgi tika apbalvota ar “Gruzijas gada tolerantā vēstnieka” titulu.

Vēstniece E. Gavele pateicās par sniegto atzinību un pauda gandarījumu par paveiktā darba Gruzijā augsto novērtējumu, īpaši reliģisko un iecietības jautājumu jomā. Z. Vašakmadze apsveica vēstnieci ar pagājušajiem Latvijas Valsts neatkarības svētkiem, akcentēja un atzinīgi novērtēja Latvijas un Gruzijas draudzīgās divpusējās attiecības. Pērn izveidotās Reliģisko lietu valsts aģentūras direktors īpaši pateicās par vēstnieces sniegto personīgo atbalstu, informējot par tradīcijām un lielo pieredzi, kura šajā jomā uzkrāta Latvijā. Tāpat tika novērtēts E. Gaveles ieguldījums, iedibinot viņa vadītās aģentūras lietišķās attiecības ar Latvijas Tieslietu ministrijas Politikas izstrādes un reliģijas lietu nodaļu, tādejādi dodot iespēju pārņemt Latvijas labo pieredzi reliģijas lietu jautājumos.

Gruzijas gada tolerantā vēstnieka titulu šogad saņēma arī Izraēlas vēstnieks Gruzijā.

Starptautiskā iecietības diena tiek atzīmēta 16. novembrī.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Gruzijā
Adrese: Ahmetas iela 16, Avlabari, 0144, Tbilisi, Gruzija.
Telefons: +995 32 2244858
Fakss: +995 32 2381406
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

icon-facebook    icon-flickr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā