Latvijai trīs sudraba godalgas Jaunatnes olimpiādē Tbilisi

03.08.2015. 17:03

1. augustā Tbilisi, Gruzijā, noslēdzās 13. Eiropas Jaunatnes olimpiāde, kur Latviju septiņos no deviņiem sacensību programmā iekļautajiem sporta veidiem pārstāvēja 72 jaunie sportisti.

Latvijas vēstniece Gruzijā Elita Gavele kopīgi ar vēstniecības darbiniekiem atbalstīja jauniešu sportiskos startus. Olimpiādes izskaņā Latvijas vēstniece izsaka pateicību Latvijas sportistiem par cīņas sparu, erudīciju un sportiskās meistarības apliecinājumu 50 Eiropas valstu jauno sportistu pārstāvētās sacensībās Tbilisi. Latvijas vēstniecības Gruzijā kolektīvs ir gandarīts un apsveic Latvijas sportistus ar augstajiem sasniegumiem un godam izcīnītajām 3 sudraba medaļām. Mūsu godalgotie jaunie sportisti - Matīss Velps šķēpmešanā, Klinta Blusiņa tāllēkšanā un Paula Sprudzāne 100 metru barjerskriešanā. Ļoti labu sniegumu un panākumus olimpiādē sasniedza arī Latvijas U-16 puišu basketbola izlase, izcīnot ceturto vietu turnīrā. Basketbola spēlē starp Latvijas un Gruzijas puišu komandām vairāk nekā deviņi tūkstošu skatītāju pārpildītajās tribīnēs bija liels gandarījums par godam izcīnīto Latvijas basketbola komandas uzvaru.

Gan pēc pārstāvētajiem sporta veidiem, gan ceremoniju ziņā Eiropas Jaunatnes olimpiāde līdzinās olimpiskajām spēlēm. Sporta programmā tiek izmantota olimpiskā simbolika un atribūtika, kā arī olimpisko spēļu tradīcijas.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Gruzijā
Adrese: Ahmetas iela 16, Avlabari, 0144, Tbilisi, Gruzija.
Telefons: +995 32 2244858
Fakss: +995 32 2381406
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

icon-facebook    icon-flickr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā