Latviešu skoliņa Gruzijā svinīgi noslēdz mācību gadu

08.06.2015. 18:20

7. jūnijā Tbilisi, Gruzijā, latviešu biedrības Gruzijā „AVE SOL!” Latviešu valodas skoliņā noritēja šī mācību gada noslēguma svinīgais pasākums. Biedrības vadītāja un skolas skolotāja Regīna Jakobidze, atklājot pasākumu, sveica bērnus, vecākus, „AVE SOL!” draugus un atbalstītājus ar mācību gada veiksmīgu nobeigumu. Mazie un lielie svētdienas skoliņas apmeklētāji dziedāja dziesmas, skaitīja dzejoļus. Īpašu svētku sajūtu un prieku par skoliņā apgūto raisīja skoliņas audzēkņu Annas Brigaderes pasakas „Sprīdītis” lasījums.

Lai vairotu vēlmi arī turpmāk apgūt latviešu valodu, skoliņas vadītāja katram audzēknim uzdāvināja grāmatu latviešu valodā. Latvijas vēstniecības Gruzijā otrā sekretāre Laura Dzelzīte apsveica čaklos audzēkņus ar izturību un mācību gada beigām.

Šī gada martā Latviešu biedrība Gruzijā veiksmīgi piedalījās Latvijas Sabiedrības integrācijas fonda izsludinātajā konkursā par vasaras nometnēm Latvijas un diasporas bērniem. Biedrībai „AVE SOL!” šī būs īpaša un ļoti aktīva vasara. Lai vairāk iepazītu latviešu kultūru, apgūtu tautas un amatniecības tradīcijas, nometnē Latvijā „Visi bija Jāņa bērni”, kas notiks no 14. līdz 26. jūnijam, piedalīsies 7 biedrības bērni.  Savukārt, citi „AVE SOL!” aktīvisti piedalīsies „3x3” nometnē Latvijā, Priekuļos.

Skolas noslēguma pasākumā bērniem bija loterija, kā arī svētku mielasts, kuru bija sarūpējuši biedrības biedri un atbalstītāji.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Gruzijā
Adrese: Ahmetas iela 16, Avlabari, 0144, Tbilisi, Gruzija.
Telefons: +995 32 2244858
Fakss: +995 32 2381406
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

icon-facebook    icon-flickr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā