Starptautiskā sakaru virsnieku sanāksme Tbilisi (Valsts robežsardze)

22.05.2015. 13:46

 

Piektdien, 22.maijā Tbilisī (Gruzijā) noritēja Starptautiskā sakaru virsnieku sanāksme, kuru Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības Padomē ietvaros organizēja Latvijas Valsts robežsardze. Starptautiskajā imigrācijas sakaru virsnieku sanāksmē piedalījās  Eiropas Komisijas pārstāvji, eksperti imigrācijas sakaru virsnieku jomā  no Eiropas Savienības, Šengenas un  Šengenas asociētajām valstīm, FRONTEX  aģentūras un Eiropola.

Sanāksmes laikā tika turpināta diskusija par jautājumiem, kas saistīti ar ES valstu pieredzi par imigrācijas sakaru virsnieku darbību  trešajās valstīs, sadarbību ar valsts iestādēm uzņemošās valstīs, sadarbību starp sakaru virsniekiem reģionālajā formātā un turpmāko imigrācijas sakaru virsnieku tīkla attīstību  un citiem svarīgiem jautājumiem.

Latvijas Valsts robežsardzes imigrācijas sakaru virsnieks (Gruzijā) dalījās pieredzē saistībā ar Latvijas Valsts robežsardzes sakaru virsnieku biroja pārvaldību, kas darbojas ES līdzfinansētā projekta HOME/2012/EBFX/CA/2013: „Turpmākā Latvijas Republikas imigrācijas sakaru virsnieku, Lietuvas Republikas un Igaunijas Republikas imigrācijas sakaru virsnieku Gruzijā un Baltkrievijas Republikas imigrācijas sakaru virsnieku punktu attīstība", Eiropas Komisijas Ārējo Robežu Fonda Solidaritātes un Migrācijas plūsmu pārvaldības Programmas (2007-2013) ietvaros.

(Valsts robežsardze)

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Gruzijā
Adrese: Ahmetas iela 16, Avlabari, 0144, Tbilisi, Gruzija.
Telefons: +995 32 2244858
Fakss: +995 32 2381406
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

icon-facebook    icon-flickr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā