Eiropas dienā Gruzijā muzicē Latvijas postfolkloras grupa ,,Rikši”

11.05.2015. 18:41

10. maijā Tbilisi Aleksandra parkā Latvijas vēstniecība Gruzijā piedalījās Eiropas Savienības delegācijas Gruzijā rīkotajā Eiropas dienas pasākumā.

Latvijas vēstniecības iekārtotajā stendā interesentiem vēstniecības darbinieki visas dienas garumā piedāvāja iepazīties ar Latvijas Institūta, Tūrisma attīstības valsts aģentūras sagatavotajiem informatīvajiem materiāliem. Pateicoties vēstniecības teicamajai sadarbībai ar Latvijas maizes ceptuvi „Liepkalni” un zivju pārstrādes uzņēmumu „Piejūra” Tbilisi iedzīvotājiem un viesiem bija iespēja nobaudīt Latvijas lepnumu – rupjmaizi, saldskābmaizi un gardo zivju produkciju. 

Latvijas dalību Eiropas dienā Tbilisi ar muzikālo priekšnesumu kuplināja Latvijas postfolkloras grupa „Rikši.” Uz pasākuma lielās skatuves „Rikši” sniedza emocionāli spilgtu un izteiksmīgu priekšnesumu, skandējot latviešu tautasdziesmas interesantā un mūsdienīgā manierē. Ovācijām un aplausiem skanot, „Rikšu” kolorītā muzicēšana pārsteidza Eiropas dienas svinību viesus. Pasākuma apmeklētājiem uzstājās arī Grieķijas, Ungārijas, Polijas, Gruzijas, Portugāles pārstāvji. 

Grupas „Rikši” viesošanās laikā Tbilisi Latvijas vēstniecība rīkoja postfolkloras grupas tikšanos ar Latviešu biedrības Gruzijā „AVE SOL!” biedriem. Tikšanās laikā „Rikši” biedrības aktīvistiem novadīja deju un danču meistarklasi.

Latvijas vēstniecība Gruzijā izsaka sirsnīgu pateicību SIA „ Liepkalni” un SIA „Piejūra” par sniegto atbalstu Latvijas dalības Eiropas dienai veltītajā pasākumā Tbilisi.

Eiropas dienas pasākums notika Eiropas nedēļas laikā Gruzijā, un to organizēja ES delegācija Gruzijā sadarbībā ar ES dalībvalstu vēstniecībām.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Gruzijā
Adrese: Ahmetas iela 16, Avlabari, 0144, Tbilisi, Gruzija.
Telefons: +995 32 2244858
Fakss: +995 32 2381406
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

icon-facebook    icon-flickr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā