Vēstniecībā Gruzijā pieprasīto vīzu skaits apliecina aizvien pieaugošo ceļotāju interesi par Latviju

08.05.2015. 19:24

8. maijā Tbilisi Latvijas vēstniecība Gruzijā sadarbībā ar uzņēmumu „airBaltic” organizēja informatīvu semināru Gruzijas tūrisma firmām par individuālā un grupu tūrisma iespējām Latvijā šā gada vasaras un rudens sezonās.

Atklājot semināru, Latvijas vēstniece Gruzijā Elita Gavele pauda gandarījumu par pastāvošo sadarbību starp Latviju un Gruziju tūrisma jomā. Vēstniece aicināja klātesošos tūrisma firmu pārstāvjus veicināt un ieinteresēt aizvien jaunus tūristus  apmeklēt Latviju, kā arī izbaudīt jaunus ceļojuma piedāvājumus, ko sniedz Latvijas tūrisma operatori. Īpaši nozīmīgi tūrisma attīstībā Latvijā ir aviokompānijas „airBaltic” tiešie reisi no Gruzijas un Rīgas, kas šovasar tiks veikti piecas reizes nedēļā.

Vēstniecības konsulārā amatpersona Anna Valtere informēja, ka 2015. gada pirmajos četros mēnešos Latvijas vēstniecībā saņemto vīzu pieteikumu skaits ir trīskāršojies – kopumā ir saņemti 2446 vīzu pieteikumi, kas ir par 1558 vīzām jeb 175% vairāk nekā attiecīgajā laika periodā pērn. Šogad aprīļa mēnesī salīdzinājumā ar pagājušā gada aprīli vīzu skaits ar tūrisma ieceļošanas mērķi Latvijā ir pieaudzis gandrīz desmit reizes. Šāds ievērojams pieprasīto vīzu skaits liecina par aizvien pieaugošo ceļotāju no Gruzijas interesi par Latviju.

Tūrisma seminārā ar prezentācijām uzstājās Latvijas Tūrisma attīstības valsts aģentūras, Liepājas Tūrisma informācijas biroja, Latvijas Viesnīcu un restorānu asociācijas, Tūrisma operatora „Averoja” un uzņēmuma „airBaltic” pārstāvji.

Pasākumā piedalījās divdesmit Gruzijas tūrisma firmu pārstāvji.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Gruzijā
Adrese: Ahmetas iela 16, Avlabari, 0144, Tbilisi, Gruzija.
Telefons: +995 32 2244858
Fakss: +995 32 2381406
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

icon-facebook    icon-flickr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā