Latvijas vēstniecība Gruzijā organizē ES konsulārās palīdzības sanāksmi

30.04.2015. 17:22

30. aprīlī Tbilisi, Gruzijā, Latvijas vēstniecība prezidentūras Eiropas Savienības Padomē laikā organizēja ES konsulārās palīdzības sanāksmi ES dalībvalstu, Šveices un Amerikas Savienoto Valstu konsulārajām amatpersonām.

Sanāksme notika Gruzijas Justīcijas namā, un to atklāja Gruzijas tieslietu ministra vietnieks Goča Lordkipanidze (Gocha Lortkipanidze) un Latvijas vēstniece Gruzijā Elita Gavele. Sanāksmes bija veltīta Gruzijas likumam par nepilsoņiem un ārzemniekiem, kas stājās spēkā 2014. gada 1. septembrī, un būtiski skāra arī ES pilsoņu uzturēšanās nosacījumus Gruzijā.

Gruzijas Servisa attīstības aģentūra, kas ir atbildīga par uzturēšanās atļauju izsniegšanu ārvalstu pilsoņiem, iepazīstināja ar pēdējām izmaiņām uzturēšanās atļauju saņemšanas kārtībā, savukārt Gruzijas Ārlietu ministrijas Konsulārais departaments informēja par jauninājumiem Gruzijas īstermiņa un ilgtermiņa vīzu politikā.

Konsulārajām amatpersonām bija iespēja iepazīties ar Sabiedrisko pakalpojumu centra sniegtajiem pakalpojumiem, tai skaitā uzturēšanās atļauju izsniegšanu, vērojot klātienē apmeklētāju apkalpošanu. 

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Gruzijā
Adrese: Ahmetas iela 16, Avlabari, 0144, Tbilisi, Gruzija.
Telefons: +995 32 2244858
Fakss: +995 32 2381406
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

icon-facebook    icon-flickr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā