Gruzijā pirmo reizi ar viesizrādēm ieradīsies Jaunais Rīgas teātris

20.03.2015. 10:44

Marta beigās Gruzijā viesosies Jaunais Rīgas teātris ar izrādi „Garā dzīve” Alvja Hermaņa režijā. Izrādes Latvijas prezidentūras ES Padomē kultūras programmas ietvaros organizē Latvijas vēstniecība Gruzijā sadarbībā ar Tbilisi pilsētas domi un Tbilisi pilsētas Kultūras pasākumu centru.

Gruzijā šīs būs pirmās Jaunā Rīgas teātra viesizrādes. Laikā, kad Latvija ir prezidējošā ES dalībvalsts, Latvijas vēstniecībai Gruzijā ir īpašs gods un gandarījums, ka ir radusies iespēja arī Gruzijā parādīt viena no izcilākā Latvijas teātra – Jaunā Rīgas teātra un tā režisora sniegumu. 

Uz izrādi aicināti diplomātiskā korpusa pārstāvji, Latvijas vēstniecības Gruzijā sadarbības partneri, izcilākie Gruzijas kultūras un mākslas nozares pārstāvji, režisori, kritiķi. Vienas izrādes ieņēmumi tiks novirzīti labdarības mērķiem un ziedoti fondam „Gruzijas solidaritātes fonds”, kas atbalsta jauniešus un bērnus ar onkoloģiskām saslimšanām. Pirms viesizrādēm Tbilisi notiks preses konference, kurā piedalīsies Jaunā Rīgas teātra aktieru kolektīvs un režisors Alvis Hermanis.

19. martā Tbilisi, klātesot Latvijas vēstniecei Elitai Gavelei un Tbilisi pilsētas domes vadībai, Tbilisi pilsētas Kultūras pasākumu centra un labdarības fonda „Gruzijas solidaritātes fonds” amatpersonas parakstīja memorandu par sadarbības turpināšanu finanšu līdzekļu piesaistē labdarībai.

Jaunā Rīgas teātra izrāde „Garā dzīve” Tbilisi tiks izrādīta Gribojedova Valsts Krievu drāmas teātrī (adrese: Rustaveli avēnija 2, Tbilisi). Biļetes varēs iegādāties: https://biletebi.ge/.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Gruzijā
Adrese: Ahmetas iela 16, Avlabari, 0144, Tbilisi, Gruzija.
Telefons: +995 32 2244858
Fakss: +995 32 2381406
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

icon-facebook    icon-flickr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā