Vēstniece E. Gavele atklāj Latvijas prezidentūru ES Padomē un kopā ar ES valstu vēstniekiem tiekas ar Gruzijas premjerministru

30.01.2015. 22:14

30. janvārī Tbilisi, Gruzijā, Latvijas vēstniece Elita Gavele, lai atklātu Latvijas prezidentūru ES Padomē, kopīgi aicināja savus kolēģus – Gruzijā akreditētos ES valstu vēstniekus – tikties ar Gruzijas premjerministru Irakliju Garibašvili (Irakli Garibashvili). Tikšanās reizē piedalījās arī Gruzijas Ārlietu ministrijas un Eiropas un Eiroatlantiskās integrācijas valsts ministrijas pārstāvji, kā arī citas amatpersonas.

Vēstniece E. Gavele iepazīstināja klātesošos ar prioritārajiem jautājumiem un jomām Latvijas ES Padomē prezidentūrā, kā arī uzsvēra Latvijas vēlmi kopā ar citām ES valstīm veicināt aktīvu dialogu ar Austrumu partnerības un Centrālāzijas valstīm. Sanāksmes laikā vēstniekiem bija iespēja pārrunāt Gruzijas iekšpolitiskās aktualitātes, valdības darbu un rīcības plānus, akcentējot situāciju okupētajās teritorijās, kā arī attiecības ar Krieviju. Diskusijā tika apspriesta starptautiskās politikas aktualitātes, īpaši uzsverot situāciju un tās attīstību Ukrainā. I. Garibašvili izteica gandarījumu par iespēju nepastarpināti apspriest ar vēstniekiem aktuālos jautājumus un informēt par tām reformām, kuras īsteno Gruzijas valdība, kā arī uzsvēra valsts intereses un vēlamos sasniedzamos rezultātus Austrumu partnerības samita laikā, kas 21.-22. maijā notiks Rīgā.

 


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Gruzijā
Adrese: Ahmetas iela 16, Avlabari, 0144, Tbilisi, Gruzija.
Telefons: +995 32 2244858
Fakss: +995 32 2381406
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

icon-facebook    icon-flickr

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā