Vēstniece Elita Gavele tiekas ar Gruzijas kultūras ministru

04.09.2014. 21:06

 4. septembrī Latvijas vēstniece Gruzijā Elita Gavele tikās ar jauno Gruzijas kultūras un pieminekļu aizsardzības ministru Mikheilu Giorgadzi (Mikheil Giorgadze), lai pārrunātu abu valstu sadarbību kultūras jomā, tālākās perspektīvas, kā arī gaidāmo Latvijas kultūras ministres Daces Melbārdes vizīti Gruzijā.

Sarunā ministrs M. Giorgadze uzsvēra Gruzijas interesi sadarboties un smelties Latvijas pieredzi kultūras projektu finansēšanas vadībā, Kultūras ministrijas stratēģijas veidošanā un nemateriālā kultūras mantojuma saglabāšanā. Vēstniece E. Gavele apliecināja Latvijas Kultūras ministrijas un vēstniecības gatavību dalīties šajā pieredzē, kā arī sniegt palīdzību nepieciešamo reformu īstenošanai Gruzijas Kultūras ministrijā.

E. Gavele pateicās M. Giorgadzem par sniegto atbalstu šomēnes gaidāmajiem Latvijas kultūras pasākumiem Gruzijā – Valsts Akadēmiskā kora „Latvija” koncertam Gruzijas Valsts konservatorijā un latviešu mākslinieka Jūlija Straumes 140 gadu jubilejas izstādes atklāšanai Gruzijas Valsts lietišķās mākslas muzejā.