Vēstniecībā Gruzijā norisinās Valsts robežsardzes starptautisks seminārs

18.06.2014. 19:52

18. jūnijā Vēstniecībā Gruzijā Latvijas Republikas Valsts robežsardzes īstenojamā projekta “Latvijas Republikas, Lietuvas Republikas un Igaunijas Republikas sakaru virsnieku punkta attīstības turpināšana Baltkrievijas Republikā un Gruzijā” ietvaros notika Valsts robežsardzes sakaru virsnieku Gruzijā organizēts starptautisks seminārs – atskaite par paveikto kopš 2014. gada sākuma.

Kopš 2014. gada janvāra Gruzijā strādā un Eiropas Ārējo robežu fonda projektu īsteno divi Valsts robežsardzes sakaru virsnieki - Starptautiskās sadarbības un protokola nodaļas sakaru virsnieks pulkvedis Edmunds Ļuļs un sakaru virsnieks kapteinis Edgars Dokāns. No Latvijas piedalījās Valsts robežsardzes Galvenās pārvaldes priekšnieks ģenerālis Ivars Zālītis, Valsts robežsardzes Rīgas lidostas vadītājs apakšpulkvedis Verners Stūrmanis u. c. Pasākumā piedalījās arī pārstāvji no Austrijas un Francijas vēstniecībām, kā arī Latvijas lidsabiedrības „airBaltic” pārstāvis Gruzijā. Starp dalībniekiem bija arī triju Baltijas valstu konsuli un liels skaits Gruzijas Iekšlietu ministrijas Robežapsardzes augstāko amatpersonu. 

Vēstniece E. Gavele atklāšanas runā pateicās Valsts robežsardzei par iespēju nosūtīt darbam uz Gruziju divus sakaru virsniekus, kas izveidojuši lietišķas attiecības ar visām līdzīga rakstura struktūrām un citu valstu kolēģiem. Vēstniece arī uzslavēja izcilo praktisko sadarbību starp vēstniecības un lidsabiedrības „airBaltic” personālu.