Vēstniecībā Tbilisi Latvijas IT uzņēmums DPA informē par veiksmīgo darbību Gruzijā un pārrunā sadarbības iespējas

13.02.2014. 11:58

12. februārī Latvijas vēstniecībā Gruzijā Latvijas IT kompānija DPA iepazīstināja ar uzņēmuma Gruzijas filiāles trīs gadu darbību. Latvijas vēstniece Gruzijā Elita Gavele apsveica kompānijas filiāles vadītāju Sanitu Meijeri, izteica savu gandarījumu par veiksmīgo darbību Gruzijas IT tirgū, kā arī pauda lepnumu par uzņēmuma nevainojamo reputāciju un arvien pieaugošo klientu skaitu. S. Meijere sniedza īsu apskatu par līdz šim paveikto Gruzijā trīs darbības gados, uzkrāto pieredzi, ekspertīzi un priekšrocībām, kā arī jaunajiem piedāvātajiem pakalpojumiem, piemēram, testēšana kā ārpakalpojums, kas tagad būs pieejami arī klientiem Gruzijā. DPA Gruzijas filiāle ir sākusi jauno gadu ar piesaistītiem jauniem klientiem, interesantiem projektiem un paplašinātu vietējo profesionāļu loku, kā arī turpina tālāk investēt Gruzijas IT attīstībā. ,,Latvijas vēstniecības Gruzijā ikdienas atbalsts ir būtisks stimuls biznesa attīstībai’’, uzsvēra S. Meijere.

Viesiem bija iespēja apmainīties ar informāciju, pārrunāt jaunas iespējas un nākotnes plānus IT jomā. Viesu vidū lielu interesi izraisīja jaunie pakalpojumi, biometrijas risinājumi, ACTO – dokumentu vadības risinājums, kā arī realizētais projekts – GOARA – E- komunikācijas sistēma Gruzijas teritorijā esošās Adžārijas Autonomās Republikas valdības un iedzīvotāju interaktīvai komunikācijai.

Pasākumā piedalījās DPA Gruzijas biroja klienti, sadarbības partneri, lielāko Gruzijas uzņēmumu pārstāvji. Viesu vidū bija arī kompānijas klienti no valsts iestādēm, Gruzijas Lauksaimniecības un Iekšlietu ministrijām. 

DPA ir pilna servisa IT pakalpojumu sniedzējs, dibināts 1997. gadā Latvijā, kas pakāpeniski izveidojis filiāles arī Lietuvā, Ukrainā, Baltkrievijā, Gruzijā un Igaunijā. Kopš 2011. gada DPA sekmīgi darbojas Gruzijā. DPA Gruzijas filiāle piedāvā lokālajā tirgū savu starptautisko pieredzi, zināšanas un labāko praksi, ko atzinīgi ir novērtē vietējie klienti.