Ēģiptes Biznesa padome starptautiskai sadarbībai plāno biznesa misiju uz Latviju

19.03.2019. 17:53

Š.g. 17. martā vēstniece Iveta Šulca tikās ar Ēģiptes Biznesa padomes starptautiskai sadarbībai priekšsēdētāju Motazu Raslanu (Montaz Raslan) , lai pārrunātu sadarbības virzienus biznesa veicināšanai starp abām valstīm.

Priekšsēdētājs informēja par padomes plāniem organizēt uzņēmēju braucienu uz Latviju šajā vasarā. Informācijas tehnoloģijas, farmācijas rūpniecība, celtniecības materiāli, pārtikas produkti, inženierrisinājumi ir starp sektoriem, par kuriem Ēģīptes pusei ir interese. Vēstniece pateicās par iniciatīvu un uzsvēra, ka Ēģiptei varētu būt interese arī par Latvijas uzņēmumu izstrādātajām informāciju un komunikāciju tehnoloģijām. Tika norādīts, ka Pasaules banka ir ierindojusi Latviju starp tām 30 pasaules valstīm, kurās īstenotas būtiskas reformas uzņēmējdarbības vides sakārtošanā.

2018. gadā Ēģiptes eksports uz Latviju pieauga par 40% un Latvijas eksports uz Ēģipti par 30%. Tirdzniecības apgrozījums sasniedza 73,5 miljonus eiro.


Preses kontaktiem:

Latvijas vēstniecība Ēģiptē
8th Floor, Abou El Feda Building, 3 Abou El Feda Street, Zamalek, Kaira, Ēģipte
Tālrunis: +202 2 738 4188
Fakss: +202 2 738 4189
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

icon-flickr   icon-facebook

baneris final vestniecibam Pierakstīties uz Ārlietu dienesta ziņu saņemšanu e-pastā