Konsulārā informācija

16.03.2020. 17:04

Ievērojot ārkārtējo situāciju Latvijā un COVID-19 pandēmijas ierobežojošos pasākumus mītnes valstīs, Latvijas vēstniecības no 16. marta līdz 14. aprīlim pārtrauc plānveida apmeklētāju pieņemšanu klātienē. Vienlaikus vēstniecības turpinās sniegt konsulāro palīdzību ārkārtas situācijās. 

Par rezervēto apmeklējumu atcelšanu vēstniecība sazināsies ar katru klientu individuāli.

Ceļošanas brīdinājumiem sekojiet līdzi Latvijas Ārlietu ministrijas un Dānijas Ārlietu ministrijas mājas lapās.

Ārkārtas situācijas gadījumā Latvijas Ārlietu ministrijas konsulārā departamenta dežuranta tālrunis ir  +371 26337711, kā arī var rakstīt uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Pieteikt apmeklējumu varat:  vietnē https://pieraksts.mfa.gov.lv/lv/danija sekojošiem pakalpojumiem:

  • Personu apliecinošu dokumentu (pases, eID kartes) noformēšana;
  • Bērna reģistrācija Latvijas pilsonībā (Latvijas personas koda piešķiršana);
  • Paziņošana par laulības noslēgšanu Dānijā (ziņu aktualizēšana Latvijas Iedzīvotāju reģistrā);
  • Paziņošana par laulības šķiršanu Dānijā (ziņu aktualizēšana Latvijas Iedzīvotāju reģistrā);

vai e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. citiem pakalpojumiem.

Apmeklētāju pieņemšana:

(tikai pēc iepriekšēja pieraksta)

 

 Adrese:

Pirmdiena 10:00 - 12:00
Otrdiena 10:00 - 12:00
Ceturtdiena 13:30 - 16:00
   

Rosbæksvej 17, 2100 København Ø, Dānija (skatīt kartē). Vēstniecībā var nokļūt, braucot ar autobusu 1A līdz pieturai Strandøre, vai braucot ar vilcienu līdz Svanemøllen stacijai.

Telefons: +45 39 27 61 68
+371 26 33 77 11 (diennakts dežūrtālrunis ārkārtas situācijās: nāves gadījumi, smagas saslimšanas, katastrofas utml.)

Fakss:

E-pasts:

+45 39 27 61 73

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

   

Vēstniecībā par pakalpojumiem uz vietas var norēķināties tikai ar bankas karti!

 

Saskaņā ar Konsulārās palīdzības un konsulāro pakalpojumu likumu Latvijas vēstniecība Dānijā sniedz konsulāros pakalpojumus pasu, izziņu izprasīšanas, notariālo darbību un citos administratīvos jautājumos tikai personām, kuras norādījušas Iedzīvotāju reģistrā, ka dzīvo Dānijā. Tāpēc pirms pakalpojumu pieteikšanas lūdzam pārliecināties, ka esat informējuši Latvijas iestādes par savu dzīvesvietu Dānijā.

 

Vēstniecība aicina Latvijas valsts piederīgos savlaicīgi pārliecināties par pasu derīguma termiņiem un, nepieciešamības gadījumā, savlaicīgi pierakstīties vēstniecībā uz pieņemšanu jaunas pases izsniegšanai. Vēršam uzmanību, ka pases izgatavošana ar vēstniecības starpniecību notiek vidēji četru līdz sešu nedēļu laikā.

ATCERIES LATVIJAS KODU!
+371 26 33 77 11
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
(24h)
PALĪDZĪBA ĀRKĀRTAS SITUĀCIJĀS ĀRZEMĒS